Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10561

    U pitanju je moja dosta starija sestra starosne dobi oko 55 godina. Žali se već duži vremenski period na bolove u nogama ,rukama, koskama, a posebno bolove u mišićima. Do sada je radila sve preglede: analize krvi i urina su u redu, skener takodje dobar, pa Vas pitam da li su u pitanju klimakterične tegobe ili šta drugo? Molim Vas kome lekaru treba da se obrati i koje analize dodatne da uradi da bi ti bolovi u rukama nogama i mišićima prestali. Unapred zahvalan brižni brat .