Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10553

    Postovani doktore, imam jedno pitanje u vezi mog devetogodisnjeg sina. Naime u prvoj godina zivota je prvi put doziveo grceve ili kako se to kad nas zove fras i to se ponavljalo skoro svaki put kad je imao temperaturu do pete godine njegovog zivota. Od seste godine se zali na glavobolje, koje su prvo pocele bez povracanja i velikim razmakom, samo je povracao mozda dva puta godisnje od glavobolje. Od prosle godine ima glavobolje cetri puta do pet puta mesecno i retko kad povraca, nekad dodje period da povraca jedan mesec uvek kad ima glavobolju i onda povracanje nestane po godinu dana. Posto zivimo u Danskoj doktor mi ne preporucuje snimanje, nego tvrdi da dete pati od migrene i ako su mu glavobolje razlicite nekad nisu toliko jake da odmah prestanu ili same po sebi ili posle uzimanja obicnog leka za bolove. Vadjena mu je samo krv koja je bila u redu, pregledali su mu ocno dno i tu je bilo sve u redu, samo mu je ustanovljeno da je dalekovid i od tada nosi naocare,ali i dalje glavobolje postoje. Ja i njegov otac ne patimo od migrene, mislim imamo glavobolje, ali ne tolko cesto i ne u vidu migrene. Molim Vas samo ako mozete da mi kazete Vase misljenje o svemu ovome... UNAPRED ZAHVALNA ZABRINUTA MAJKA