Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10552

    Postovani, hvala na odgovoru povodom mog pitanja u vezi sitnog horizontalnog nistagmusa levo. Vi ste mi rekli da je bitniji ostali pregled neuroloski i tegobe koje pacijent oseca, a one su sledece: osecaj blage nestabilnosti u hodu, kratkotrajno treptanje mraka pred ocima u vidu mracnog bljeska ponekad u toku dana, zujanje u glavi koje traje vec duze vreme. Od dijagnostike: nmr endokranijuma 17. 10. 2006. pre nepune dve godine i nalaz uredan i rtg vratne kicme: ispravljena cervikalna lordoza. Od ostalih neuroloskih skorijih pregleda, sem lako pojacanih MTR na desno i diskretne nestabilnosti pri izvodjenju romberega sa zatvorenim ocima, ostali neuro nalaz trenutno uredan. Sta predlazete i mislite da je u pitanju s tim da mi se zujanje u glavi prvo javilo, pa tek posle nekog vremena i ostale tegobe. p.s. nemam glavobolja i mucnina.