Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10542

    Postovani doktore, kod mene je dijagnoza cervikalni sindrom vratnog dela kicme i ukljestenje zivaca u lumbalnom delu. Trenutno sam pod jakom upalom. Od terapije pijem diklofenak duo, a ako su bolovi bas jaki da ne mogu da podnesem i vitamine i minerale (ad3 , kalcijum, magnezijum, gvozdje itd), po potrebi i bromazepam, na preporuku neurologa, Uradila analize krvi , odlicna, stitne zlezde, odlicna, nalaz kardiologa uredan, nalaz neurologa uredan, ali ja jos uvek osecam napetost u vratnom delu, prisutan je spazam misica i ponekad jake glavobolje pracene mucninom i vrtoglavicom. Isla sam i na terapije laserom, struje, tens, bioptron lampa, masaze, ali upala je i dalje prisutna. Da li postoji jos nesto sto mi je ciniti da ubrzam proces izlecenja upale, Hvala