Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10514

    Postovani, sta znaci i na koje poremecaje upucuje sitan horizontalni nistagmus na levo. Hvala.

    Odgovoreno: 08. 09. 2008.
    • Postovani, noze upucivati na vise stvari, od obicnog vertiginoznog sindroma do ozbiljnijih oboljenja u smislu desavanja u mozdanom stablu ili malom mozgu. Moze biti ali retko i urodjen. Bitan je ostali neuroloski pregled i tegobe koje oseca pacijent. Treba uraditi MR mozga, dopler krvnih sudova vrata. Pozdrav