Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10464

    Postovani doktore, ako mozete da mi pomognete u vezi mog tate.On je imao pre 12 godina slog. Sada ima 74 godine i dobro se drzao, ali pije lekove za srce i visok krvni pritisak. Juce nije osetio levu ruku i odmah su ga prebacili u bolnicu. Danas je mogao da je malo podigne. Doktor je rekao da je bio tromb koji je pukao, ali da treba da saceka ponedeljak da bi mogo da ide na skener. Koje je Vase misljenje? Unapred zahvalna, Ana iz Atine