Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10450

    Postoje jasni klinicki znaci izostanka formacije radijalnog zraka leve ruke. Podlaktica nesto kraca, postoje 4 prsta i sindaktilija I i II prsta sa radijalne strane. Kada bi beba, rodjena 26.8.2008., trebalo da se javi na kontrolu i koliko bi vremenki trajalo lecenje i kolika je verovatnoca izlecenja?