Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10430

    Molim Vas da mi odgovorite. Radi se za musko djete od 2 godine sa hemiparezom, kako rezultat na asfiksija, nastala je ljevo strana objimna porencefalija cista, koja komunicira so lateralniot ventrikul od levo ima nazanaceno desno strana. Ovaj rezultat je iz : magnet -rezonanse- hemipareza izrazena u desnom rukom. Molim Vas sta da radim sa djetetom? Puno pozdravi iz Makedonije.