Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10344

    Sta moze biti uzrok iznenadnog zanosenja u levu stranu, samo pri hodu i pri tom je leva strana glave pod blagom glavoboljom?

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.

Komentari na pitanje: #10344

    • Imam 20 godina i s vremena na vreme imam jako velike glavobolje u predelu cela i slepoocnica i one mi izazivaju veliku mucninu u grudima, zanimam me sta to moze da bude i molim vas ako ikako mozete da mi pomognete??