Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10324

    Imam 69 godina. Od jeseni, pa do sredine proljeca, otprilike, imam velike probleme sa hladnim nogama. Hladnocu osjecam samo na donjem dijelu podkoljenica, sa prednje strane. Bez termofora ne mogu zamisliti hladnije dane, ali kad sam aktivna-kad se krecem sve je uredu. Mjerodavno mi je provjeravana periferna cirkulacija, a bila sam i kod neurologa, pa i na ona dva specijalna snimanja nerava na nogama. Cirkulacija je uredu, a neuroloski nalaz uredan. Sta bi mogao biti uzrok mojih nevolja i sta mi je ciniti.