Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10127

    Vec par dana imam jaku glavobolju koja se prostire duz ceonog dela, kroz desno oko i u potiljacnom delu. Pritisak je 140-90. Imam 41 godinu. Ako ima nekog znacaja visina je 186cm, a kilaza 108kg. Nisam pusac, niti konzumiram alkohol, redovan sam dobrovoljni davalac krvi, zadnji nalaz krvne slike od pre par meseci je bio uredan. Interesuje me sta bi moglo biti u pitanju kao i kome da se obratim. S postovanjem Dragutin Miskovic