Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10104

    Postovani, imam 31 god i bolujem od skleroze multiplex vec 10 god. Poslednjih 2-3 dana javio se problem sa otezanim mokrenjem, tako da imam utisak da mi je besika u grcu, pa sam htela da pitam da li je potrebno uzeti nesto za opustanje tih misica kako bi doslo do potpunog praznjenja besike. Inace,na terapiji sam Betaferonom vec 3 god. i od tada nisam imala nijedan relaps, tako da me je ovo sada malo zabrinulo.