Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10103

    Postovani, javljam se sa nalazima MR glave. Rezultati su u redu. Trazila sam da mi urade i EP medjutim, receno mi je da nema potrebe i da ce MR biti dovoljan. Moje stanje se nastavlja. Sve sam vise nesigurna na nogama, narocito ako sam pod stresom. Ne znam sta da radim, nigde ne smem sama, bojim se da cu pasti. Cim je nako sa mnom, ja sam sigurnija. Sta da radim i kako sebi da pomognem? Pozdrav