Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10016

    problem sa vratnom kicmom.na nivou c6-c7 postoji siroka cirkularma protuzija sa kompresijom spinalnog kanala,sa suzenjem ap dijametra na 7 mm,bez sigurnih znakova kompresije mijelona.Levi foramen je suzen sa smanjenjem sirina na svega 2-3 mm,dominantno diskogene etiologije.Desni foramen je slobodan.To je nalaz magnetne rezonance a problem je posledica saobracajnog udesa.Molim vase misljenje.