Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #10011

    doktore,kao i uvek sa velikim postovanjem bih zelela da vas pitam, posto vec oko 3,3-4 mes.pijem ujutru zoloft kao i 1/4 rivotril,zbog vrtoglavice[poput nestabilnosti pod nogama]gde se sva preznojim i uplasim od tog stanja kao i da mi je glava teska,dopler krvi mi je u redu vratni deo imam spazam,interesuje me kako dalje sa ovom terapijom ,i koliko smem dugo da koristim,ili vas predlog .hvala

    Odgovoreno: 29. 08. 2008.
    • Postovana, tbl.Zoloft ste odavno trebali da povecate, jer jedna ujutro tableta od 50mg ne znaci gotovo nista, tako da pocnete da uzimate tbl.Zoloft 50 1+1+0 sa eventualnim daljem povecanjem. Sto se tice spazma u vratnom delu tbl.Tetrazepam 1x1, tbl. Rantudil forte 2x1 po potrebi, a redovno tbl.Cavinton 5mg 3x1, uz rehabilitaciju vratne kicme. Pozdrav