Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Ranice od uraslih dlaka

    Pitanje broj: #143907

    Imam male ranice i crvene mrlje na nogama. To mi se pojavilo zbog uraslih dlaka. Pritiskala sam crne mrlje da bi mi dlaka izašla, ali se sada na tim mestima nalaze crvene mrljice, kao da me je ujeo komarac. To mi smeta jer imam bled ten. Zanima me kako mogu da ih uklonim. Koristila sam šaljićev melem, ali nisam primetila rezultate, jer ipak to nisu klasične rene, više kao malo oštećenje kože.

    Odgovoreno: 28. 01. 2016.

Komentari na pitanje: #143907

    • Sinu mi natrticnoj kosti već 5-6 puta gnoji urasla dlaka. Sada je dobio klindamicin. Ako ne pomogne dobiće inekcije. Sve bi to bilo lakse da on nije na izdržavanju zatvorske kazne u Valjevu