Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Iritacija nakon lečenja šuge

    Pitanje broj: #144140

    Pre skoro 3 meseca sam imala šugu i napokon je izlečila uz odgovarajuću terapiju i redovne kontrole. S obzirom da sam koristila sumpornu kiselinu, koža mi se jako oštetila, suva je i bude crvena nakon svakog tuširanja. Pre par dana sam primetila po grudima i na stomaku sitne crvene tačkice, koje svrbe s vremena na vreme, a koža mi je i dalje suva i peruta se u predelu rebara. Tačkice nisu nalik tačkicama kao kad sam imala šugu i ne svrbe me tokom noći, niti se šire. Kad god stavim bebi puder na kožu, svrab prestane. Zanima me da li je moguće da je to rekacija na sumpornu kiselinu, neka iritacija, ekcem ili alergija?

    Odgovoreno: 09. 02. 2016.

Komentari na pitanje: #144140

    • Јесте ли сигурни да сумпор са знојем(вода између осталог),не даје сумпорну киселину?