Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Nega kože nausnica posle depilacije

    Pitanje broj: #143840

    Možete li mi preporučiti šta bi bilo najbolje namazati na kožu iznad usana nakon depilacije toplim voskom? Inače čitala sam da je nakon depilacije nausnica toplim voskom najbolje očistiti kožu bebi uljem ili maslinovim uljem, a nakon toga ne mazati ništa otprilike dva-tri sata dok se koža sama ne umiri. Šta kasnije namazati ili šta ako koža reaguje burno na topli vosak? Postoji li neki krem koji bi bilo najbolje koristiti u tom slučaju? Neki kažu hidrociklin?