Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #139289

    Pozdrav, vec nekoliko mjeseci na nosu imam izrazene crne natecene fleke. Prvo sam mislio da su to mitiseri ali kada sam probao da ih iscjedim nisam uspio. Posto su me iritirali sa iglicom sam probusio tu jednu crnu tacku. Potekla je krv sa prozirnom tecnoscu. Bio sam kod dermatologa. Ona mi je rekla da je to mitiser i da stavljam sona gel u periodu od sest mjeseci svaku drugu noc po malo. Interesuje me drugo misljenje. Hvala unaprijed na odgovoru.