Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #139228

    Apropo pitanja pod brojem #139190, rekli ste da na tržištu postoje kreme za izbeljivanje kože, pa da li biste mogli da mi preporučite neku konkretnu kremu koju bih smela nanositi na kožu lica iznad usana a koja bi mi pomogla u vezi mog problema-sivkasta koža iznad usana nakon depilacije nausnica. I da li će upotrebom takvih krema koža iznad usana postati normalne boje kao i ostatak lica?