Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #138928

    Postovani interesuje me u vezi kose da mi kazete, kako moze da se povrati kosa na delu gde se izgubila iz cista mira, inace imam dobru kosu, ali mi je sa jedne strane glave otislo, bez oziljka je tu. Koje metode sem ugradnje vlasi mogu da mi pomognu da je na tom mestu povratim nekako, ima li sta dobro u apotekama od kreme ulja, sampona losiona?

    Odgovoreno: 24. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Prvo treba utvrditi zašto je kosa opala, odnosno proveriti krvnu sliku, hormone štitaste žlezde, genetske faktore i dr.
      na našem tržištu postoje šamponi kao što su anafaze šampon, plantur 39 šampon, pilovit rastvor, anastim rastvor za utrljavanje i laganu masažu, kao i razne ampule.
      predlažem da prvo posetite lekara, pa da se onda lečite.

      doc. Dr sc. Med. Zorica milosavljević