Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #138910

    Postovani, prije dva dana na rukama (sake) pojavile su mi se providna ispupcenja, boja koze. Veoma su mala. A na nogama sitne bijele tackice. Napominjem da sam se ovih dana inzenzivno kupala na bazenu sa porodicom. Oni nemaju nikakve promjene na tijelu, samo ja. Bijele sam puti. Uzimam redovnu terapiju, antidepresiv asentra. Mozete li mi reci o cemu se radi? Pozdrav, jasna iz banja luke.