Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #138091

    Pojavile su mi se crvene tackice, tj modre pomalo i braonkaste tackice na palcu na ruci sa unutrasnje strane na dodir se nista ne oseca niti boli, mislim da je u ravni koze ili ispod. Izgleda kao kad se isprljate necim i tako je vec oko 10 dana, na desnoj ruci ih ima vise, dok je na levoj samo 2 tacke zanima me sta bi moglo da bude u pitanju i jel ima potrebe da se ide kod lekara? Poz