Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #137954

    Dobar dan, recite mi molim vas dobila sam sugu simptomi su bili blagi (pocetni) dva dana za redom sam se mazala permetrinom 5% i nakon toga nastavila sumporom 4 dana. Zanima me da li ja posle cele te terapije mogu da preskocim taj peti dan sumpora i da li postoji mogucnost vracanja suge. Veliki pozdrav hvala u napred