Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #137678

    Poštovani/a, po tijelu imam nekoliko "visećih"bradavica, nikad ih nisam tretirala ni sa čim (pazuh, ledja, unutrašnji dio lakta) . Primijetila sam i na vratu (zadnji dio) da pomalo raste takva bradavica. Međutim, dan sam provela na suncu i u toku noći počela sam osjećati peckanje, pomalo da boli. . . I kao preko noći naglo je izrasla, ali okrugla (nije kao prethodne) , boli na dodir ruba majice, okolo je pomalo crveno, okrugla je, kao da bridi, ravna koža (kao loptica) . Nije mi jasno sta je ovo-da li je mladež, ili neka bradavica i da je opasno. Kako to trebam da tretiram? Ako je površinsko spaljivanje-skidanje, onda ostaje korijen? Da li je opasno i o čemu je riječ, molim vas? Hvala mnogo.