Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #137452

    Postovani, imam malu kvrzicu oko godinu dana na prstu ruke, tvrda je na dodir i moze se napipati tek kada jace noktom predjem preko nje. . Slabo je bolna i to pri jacim pritisku. Pre par dana su mi se pojavili bolovi uglavnom u rukama, povremeni i slabi. . Koje je vase misljenje jer sam se zabrinuo, bio sam kod dermatologa i ona mi je dala lekove za alergiju zbog koze a sto se tice kvrzice samo je taknula prstom i napisala "ne palpiram patoloske promene". Na kontroli cu je naravno opet skrenuti paznju ali me do tad interesuje i vase misljenje. . Hvalla