Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #137446

    Imam bubuljice 8 godina. U pocetku su bile samo na celu, a kasnije se prosirile. Stavljala sam svasta, ali je bilo privremeno poboljsanje. U mojoj porodici je tata samo imao puno a sada nema. Posto sam oduvek mrsava i nerviram se uvek sam jela masnu, zacinjenu hranu da bi se ugojila. Koristila sam sve od baby sapuna do zelene gline. Kada biste mi dali odgovor bila bih zahvalna. Pitanje je sta mogu da koristim da bi mi se one povukle imam masnu kozu, da li da nastavima sa zelenom glinom i kako da se resim oziljaka i hiperpigmentaciji koze na mestu gde je bila bubuljica?