Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #137435

    Iimam dva bela pliha na kozi glave, od juce, na pocetku sam osetila svrab, a sada samo peckanje, izgleda kao rascesana koza i preko beli plih zuckasto bele boje, doktor opste prakse ne zna sta je, dobila sam uput za dermatologa koji radi tek u ponedeljak. . . Molim vas da mi preporucite neki lek ili bar kazete o cemu se radi. Hvala

    Odgovoreno: 23. 07. 2015.

Komentari na pitanje: #137435

    • Prilikom vadjenja vaginalnih briseva utvrdjeno mi je da imam eserihiju koja je prenesena iz debelog creva. Uradila sam i urino kulturu gde je utvrdjeno da imam klebsiella enterobakteriju. Sad ja sam dobila lekove koje pijem po antibiogramu, medjutim moji simptomi su takvi da ja imam uzasno peckanje i trnjenje, a i povisenu temaraturu. Temperatura nije stalna kao ni peckanje. Mene zanima da li je moguce da imam to peckanje zbog ove dve bakterije posto lekar kaze da ne a popila sam vec 4 vrste leka i peckanje ne prolazi. .