Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #137140

    Poštovani, pre desetak dana sam na pubičnom delu, bliže korenu penisa, primetio jednu viseću bradavicu. Hteo sam da je uklonim na tradicionalni način, oblogom od belog luka, školskom kredom, ricinusovim uljem+ soda bikarbona. . . Međutim, bradavica/kondilom ili šta već nije ono što me brine (idem sledeće nedelje kod lekara da to spalim) već oštećenje na koži penisa koje je izazvao, predpostavljam beli luk jer me je taj oblog čak i pomalo peckao. Deo kože pri korenu penisa, tačno tamo gde je bio oblog (držao sam ga 7-8 časova) sada izgleda kao spaljen. Bio je tu prvog dana čak i mali plik. Na prvi pogled asocira na keastu (ali nije) ili na ogromni mladež ali nije ni to. Molim vas za savet šta da uradim da to blagovremeno prođe. Mažem pantenol krem, nemam ideju šta drugo da uradim. Unapred se zahvaljujem na odgovoru. Srdačan pozdrav aleksa