Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #137090

    Imam problem sa zvalama, naime ne mogu da ih se otarasim vec skoro godinu dana, mazem nistatin, konstantno se vracaju, nestanu i onda buknu za noc, a nestaju veoma polako cak nedelju dana mazem tek onda nestane i nakon par dana opet i tako vec od proslog letovanja. Da li to veze ima sa morem jer u toku letovanja su krenule i od tada ne staju. . . Kako ih se resiti i kod koga otici da to pogleda. Hvala