Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #136900

    Zdravo! Slucajno sam nasla ovu stranicu i nadam se da ce te mi pomoci. Odavno imam problema sa bakterijom staphilokokus aureus na usnama koristila sam antibiotike pomagala mi je mast gentamicin jedno vrijeme i vise ne pomaze, doktorica mi je savjetovala da koristim mast betrion koja mi uopste nije pomogla ne znam vise sta da koristim jako mi smeta pecka crveni se i pomalo curi vodica zutkasta. . . . . Molim vas pomozite mi. . . . Hvala!!!