Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #136858

    Postovanje, pre otprilike nedelju dana primetio sam da kad god lezim na stomaku posle toga pojavi mi se osip blago crveni, povuxe se za pola sata i tako opet, i nekada mi izadje na rukama ali isto tako se povuce, alergican sam, alo sam se uplasio da nije to simptom hiv infekcije posto sam procitao da je osim jedan od simptoma? Hvala