Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #136802

    Diagnose. Systemischer lupus erythematodes lupus-nephritis 1. Endoxanbolus od 6. 2. 08 atr. Hypertonie subklinische hypothyreose. Imam 32 god. Dobila sam lupus na bubrezima pre 8 god. Zadnje dve godine pocele su fleke oko ociju jako crvene, peku i lice na opekotine pocinju da izbijaju od ranog proleca do kasne jeseni. Bila sam kod raznih dermatologa ali nista. Savet? Hvala!