Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #31072

    Poštovana,
    Imam vs iii grupu i papa ii grupu. Ginekolog kaže da je sve u redu. Da li ne treba da se brinem ili bi trebala uzeti neki lek za sekret?
    Hvala

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovani,
      iii grupa vaginalnog sekreta ukazuje na prisustvo bakterija u vagini. Ukoliko nemate izraženu vaginalnu sekreciju i koja nije neprijatnog mirisa savetovala bih vam vaginaletu polyginax, 1 uveče (ukupno ih je 6). Ako je sekret masivan lek izbora je orvagil i u tom slučaju konsultujte svog ginekologa.