Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Štitna žlezda i menstrualni ciklus

    Pitanje broj: #110726

    Radila sam hormone štitne žlijezde s-tsh - 1, 88. Ft4 - 13, 98. A radila sam i ostale hormone zato što nemam menstruaciju već 5 mjeseci a imam 32 godine. I glase, lh - 18, 31. Fsh - 18, 73. Prolacition - 19. Estradiol ii - 188, 10. Testosteron 0, 13. Progesteron 1, 28.

    Odgovoreno: 06. 01. 2013.

Komentari na pitanje: #110726

    • Kasni mi ciklus, papa test u redu, štitna u redu. Šta bi mogao biti problem, ova sad mi je izostala skroz?

    • Pozdrav dijagnostikovan mi je hashimoto sindrom, vec sam imala jedan izostanak ciklusa i sad mi opet kasni dve nedelje. Dva testa su pokazala negatvno. Nisam dobila nikakvu terapijiu. Pila sam dosta antibiotika u zadnja dva meseca. Da li je samo hormonski poremcaj, da li stitna zlezda moze toliko da utice na ciklus? Hvala

    • Pozdrav, zanima me da li je u redu raditi nalaze stitne zlezde u toku menstrualnog ciklusa?

    • Interesuje me da li ciklus moze izostati i koliko moze da izostane posto se lecim od stitne zlezde 20 godina i inace imam neredovne i obilne menstruacije koje ponekad traju i po tri cetri dana