Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #8153

    Postovana, Nisam siguran da se obracam na pravu adresu,ali vredi pokusati. Imam mali problem sa znojenjem,tacnije sa znojenjem u odredjenim situacijama. Mozda ce zvucati smesno,ali kada lezim na boku,obavezno mi se oznoji gornja polovina tela. Npr.,ako lezim na levoj strani,desna noga,desna ruka,desna polovina glave pocne da mi se rosi..kao da je neko povukao liniju izmedju dve polovine tela. Isto tako,kada sam u centru paznje,ili kada sam negde gde mi je neprijatno,oznoji mi se celo,imam kapljice znoja po njemu. To se sve javilo pre nekih 2-3 godine,otprilike. Sta bi to moglo biti,i kome bih se trebao obratiti? Unapred hvala!