Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #7141

    IMAM 13,5 GODINA.NAKON RADJENJA MAGNETNE REZONANCE NALAZ UKAZUJE NA TO DA IMAM ADENOM HIPOFIZE.ALI NIJEDAN DOKTOR TO NIJE UMEO DA MI OBJASNI.ENDOKRINOLOG JE DAO DIJAGNOZU INCEDETALE HIPOFIZE.NA ZADNJOJ KONTROLI HORMON RASTA IZNOSI 32.DA LI MOZETE DA MI KAZETE NESTO VISE O TOME,JER JA NEMAM NIKAKVE SMETNJE.U POSLEDNJE VREME IMAM I UCESTALE GLAVOBOLJE PA DA LI MISLITE DA TO IMA NEKAKVE VEZE SA MOJIM PROBLEMOM.UNAPRED ZAHVALNA.

    Odgovoreno: 30. 06. 2008.
    • Dijagnoza i lecenje adenoma hipofize zavise od njegove velicine (koju ne navodite) kao i od toga da li je hornonski aktivan ili nije. Ja vam ne mogu nista detaljnije odgovoriti osim da na osnovu vasih reziltata ( koji meni nisu dostupni) endokrinolog koji vas vodi mora da donese odluku o vasem daljem lecenju ali i da vas uputi u prirodu vase bolesti.