Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6357

    Puno se zahvaljujem na vasem odgovoru.Pitanje je bilo u vezi stitne zlezde.Na stitnoj zlezdi cistu 6 mil.hormoni su uredu.Dali ima neki lek koji mogu da koristim,jer imam UCESTALO LUPANJE SRCA?Molim vas odgovori te mi.

    Odgovoreno: 07. 06. 2008.
    • Lupanje srca koje osecate nije uslovjleno postojanjem ciste niti poremecajem rada stitaste zlezde( hormoni u referentnom opsegu) te sto se tice zlezde nju ne treba leciti vec samo sprovoditi redovne ultrazvucne kontrole, na 4 do 6 meseci. Nuzno je da vas zbog poremecaja srcanog rada pregleda kardiolog koji ce ako smatra da ima potrebe uvesti adekvatnu terapiju.