Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #48880

    Postovana, imam 38g, vec vise od dve godine bolujem od hipotireoze limph. Hashimoto. Pocetna terapija mi je bila 25 eutyrox-a, vec 10 meseci pijem 100 eutyrox, concor 5mg. Tsh 8, 85. Zanima me zasto nivo tsh tako sporo pada sobzirom da skoro tri god. Pijem lekove. Jedan endokrinolog mi je rekao da ne bih smela da pijem eutyrox-a vise od 100, zato sto imam 51kilogram telesne mase. Zanima me sta vi mislite o tome? S postovanjem, saska