Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #11004

    Mom dečaku je konstatovana Dg NANOSOMIA. On sada ima 14 godina, visok je 140 cm, ravnomerno razvijen, veoma inteligentan. Na Institutu za majku i dete posle brojnih analiza konstatovano je po uradjenom ITT testu da ne postoji deficit hormona rasta. Lekari kažu da je sa njim sve u redu i da je nizak rast verovatno nasledan (visina majke 160 cm, oca 177 cm). S obzirom da postoje mnogo niži ljudi od mene i supruga, a deca su im u granicama normale za taj uzrast, a moje je dete ispalo iz donje krive, zanima me da li postoji još nešto što bih mogla da uradim, jer dete već pocinje da ima kompleks. Zaista je ogromna razlika izmedju njega i njegove generacije. On raste godisnje oko 3-4 cm ,a ostala deca po 15-20cm. Napominjem da dete još nije ušlo u pubertet.
    Hvala