Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #230686

    Dobar dan,devojcicu od devet godina boli glava u predelu obrve,nosic deluje pun,al ne moze izduvati,i moze da dise na njega,nema temperaturu. A oseca zacepljenost i bol ispod oka. Sa tim da desna strana zna da je boli barem jednom nedeljno i kad je nos cist.Promene vremena ili kad je znojava i duva vetar. Nije jak bol,nekad bude i jaci. Brufen ponekad pomogne,a povremeno ostane blag bol. Zanima me da li su to sinusi? I da li da se obratimo orl doktoru ili nasem lekaru? Sklona je bronhitisu.