Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #103168

    Dobar dan bivsi sam zavisnik, cetri godine sam cist, tri godine nepusim, takodje nepijem alkohol cetri god. Sinoc sam osetio jak bol u predelu grudnog kosa, interesantno je da se taj bol pruzao prema vratu i krajnicima. Bol je trajao 45 min. Isti bol sam oseti i dok sam bio zavisnik, takodje pre odredjenog perioda, pritisak je uvek bio normalan. Inace sam i lecio hepatitis c, uspesno. Nepijem nikakve lekove, bavim se sportom rekreativno, ali svakodnevno i prija mi, ali me ovaj bol podseti na mucno pitanje na koje nemam odgovor, da li je srce, jednjak pluca. . . Unapred zahvalan. P. S. I jutros osecam nesto u grlu, nije bol nemogu definisati da li je zuljanje, nadutost. . .